Acum este Dum Mai 05, 2024 8:57 pm

forum.cursuridecalificareacreditate.ro

Forum Tehnic : Frigotehnisti ,Instalatori ,Electricieni si Sisteme Fotovoltaice

Deviza noastra "Cu noi vei fi cel mai bun" Examen Frig 12

Avatar utilizator
 
Mesaje: 78
Membru din: Vin Sep 08, 2017 10:04 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Deviza noastra "Cu noi vei fi cel mai bun" Examen Frig 1

Mesaj de SorinBg » Vin Sep 08, 2017 10:05 pm

Conteaza foarte mult cum se descurca ei ,unii o apuca pe drumul lor ,cum este Valentin PFA in Focsani ,David cu Marin in Bucuresti ,altii pe la firme incep sa acumuleze cunostinte
Au toate sansele mai ales ca exista 70% pauza de calificati

Avatar utilizator
 
Mesaje: 515
Membru din: Lun Mai 08, 2017 12:11 pm

Re: Deviza noastra "Cu noi vei fi cel mai bun" Examen Frig 1

Mesaj de Organizator Cursuri » Sâm Sep 23, 2017 5:38 pm

Gelugr12 scrie:Am terminat Frigul in gr 12 ce pot sa spun Nota 10 pentru profesor nota 10 pentru organizator nota 10 pentru tot Nota 22 pentru colegi si nota 10 pentru Valentin seful grupei colegul din Focsanni S-au legat prietenii vorbim la telefon ,ne ajutam unii cu altii cand dam de necaz sunam la domn profesor ,acum 2 zile eram la un frigider care nu ii dadeam de cap la ora 10.30 l-am sunat pe domn profesor era cu bicicleta in parc si m-a lamurit
Este singurul curs in care am avut senzatia de normalitate , ma simteam ca intre prieteni profesorul parca il stiam dintodeauna ,partea rea m-am trezit plecand de acasa spre scoala dar uitasem ca am terminat si m-am intors inapoi abia astept in toamna sa fac Electricienii mai vine Florin ,Apetrei ,mai vin inca 4-5 , veneau ei cu David si Radu dar erau in plin sezon
Domn profesor va dorim multa sanatate si spor la pedalat prin parc

Va multumesc pentru aprecieri ,eu ca organizator fac tot ce se poate sa ne inbunatatim activitatea .Am primit maill-uri de multumiri de la firmele care au avut cursanti la noi Avem firme care doresc sa faca angajari

 
Mesaje: 8
Membru din: Dum Apr 01, 2018 7:41 pm

Re: Deviza noastra "Cu noi vei fi cel mai bun" Examen Frig 1

Mesaj de duran » Dum Apr 01, 2018 7:58 pm

Alois este cu mine la grupa de electricieni 9 este si domnul Nicu , Claudiu de la electricieni gr 8 a facut frigul la gr 12 am inteles ca lucreaza cu David

Avatar utilizator
 
Mesaje: 21
Membru din: Dum Iun 24, 2018 5:49 pm
Localitate: Sect 6 Buc

Re: Deviza noastra "Cu noi vei fi cel mai bun" Examen Frig 1

Mesaj de Cincu Paul » Dum Iun 24, 2018 7:48 pm

Valentin este cel mai bun in frig în Focsani

Avatar utilizator
 
Mesaje: 515
Membru din: Lun Mai 08, 2017 12:11 pm

Re: Deviza noastra "Cu noi vei fi cel mai bun" Examen Frig 1

Mesaj de Organizator Cursuri » Dum Iul 15, 2018 7:09 pm

Tot la fel de bine s-au realizat si cei din gr 13 frig

 

Re: Deviza noastra "Cu noi vei fi cel mai bun" Examen Frig 1

Mesaj de Terz » Vin Sep 28, 2018 12:07 pm

Deviza noastra "Cu noi vei fi cel mai bun" Examen Frig 12 Pun niste amintiri de la practica cu reparatia unei masini frigorifice care functioneaya cu freon ecologic R600A
Fişiere ataşate
Imagini practica frigotehnisti gr 12 reparatie frigider cu freon r600a inflamabil.jpg
Pun niste amintiri de la practica cu reparatia unei masini frigorifice care functioneaya cu freon ecologic R600A
Imagini practica frigotehnisti gr 12 reparatie frigider cu freon r600a inflamabil.jpg (159.97 KiB) Vizualizat de 780 ori

Anterior

Înapoi la Date legate de inscrieri, cursuri , sediu . Politica de Confidentialitate

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori