Acum este Mar Apr 16, 2024 6:03 am

forum.cursuridecalificareacreditate.ro

Forum Tehnic : Frigotehnisti ,Instalatori ,Electricieni si Sisteme Fotovoltaice

Instalatie CO2

Albume Foto Cursuri Frigotehnisti pe teren la diferite Societati
Avatar utilizator
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Ian 07, 2015 3:27 pm
Localitate: Balotesti

Instalatie CO2

Mesaj de Viorel 37 » Joi Ian 08, 2015 3:23 pm

Va salut d-l inginer ,sunt un fost elev al dumneavoastra ,va trimit niste poze de la Piatra Neamt unde am avut o lucrare cu firma ,am fost detasati Refrigerantii folositi R134 si CO2 este o cascada cum am invatat la scoala .Eu impreuna cu colegii am executat toate traseele de Cu ,argintarile in atmosfera de azot Probe de presiune 30 bari .Traseul de bioxid a fost facut de alta firma cu teava din inox sudata in argon Foarte multa automatizare si dispozitive de siguranta .Nu am putut sa fac poze si cu interioarele ca nu ne lasau nemtii ,sunt chestii la care le-am dat clasa si nu ma laud o sa va povestesc mai pe larg la telefon ce am tras cu ei Partea frumoasa este ca ne-au solicitat sa colaboram si in Ukraina la o lucrare ,deci suntem buni deoarece am avut cel mai bun profesor
Va doresc sa va indepliniti visul casa la tara parca in Stejaru si sa calificati peste 1000 de cursanti ,faceti o treaba foarte buna Ce mai stiti de colegii mei de la gr 6 si 7

Viorel
Fişiere ataşate
poz-acirc5_zps5ac795a3.jpg
poz-acirc5_zps5ac795a3.jpg (109.63 KiB) Vizualizat de 976 ori
poz-acirc4_zps30b7ff91.jpg
poz-acirc4_zps30b7ff91.jpg (103.83 KiB) Vizualizat de 976 ori
poz-acirc3_zpsd9906052.jpg
poz-acirc3_zpsd9906052.jpg (112.67 KiB) Vizualizat de 976 ori

Înapoi la Practica Cursuri Frigotehnisti Albume foto Practica

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori