Acum este Lun Mai 13, 2024 8:29 am

forum.cursuridecalificareacreditate.ro

Forum Tehnic : Frigotehnisti ,Instalatori ,Electricieni si Sisteme Fotovoltaice

Curs instalator

Clipuri Video Cursuri Instalatori :Maistru instalator,Tehnician instalator ,instalator,realizate pe teren la diferite Societati
Avatar utilizator
 
Mesaje: 21
Membru din: Sâm Iul 01, 2017 8:46 pm

Re: Curs instalator

Mesaj de Sabin » Sâm Iul 01, 2017 9:20 pm

Domnul inginer sunt foarte foarte foarte interesat de tot ce predati ,obligat vin si la cursul de instalator vreau sa inteleg cum trebuie sa aleg niste conducte care duc sa zicem 2 bai si o bucatarie nu sa pun un pexal vai steaua lui care nu duce mare lucru

Avatar utilizator
 
Mesaje: 19
Membru din: Dum Iul 02, 2017 2:14 pm

Re: Curs instalator

Mesaj de CasianG » Dum Iul 02, 2017 2:18 pm

Sabin scrie:Domnul inginer sunt foarte foarte foarte interesat de tot ce predati ,obligat vin si la cursul de instalator vreau sa inteleg cum trebuie sa aleg niste conducte care duc sa zicem 2 bai si o bucatarie nu sa pun un pexal vai steaua lui care nu duce mare lucru


Ma asez si eu la coada poate prind un loc bag si o poza de la lucrari ,nu uitati de mine domnul inginer
Fişiere ataşate
Baie complet echipata sanitara termica si calorifer portprosop (Small).jpg
Baie complet echipata
Baie complet echipata sanitara termica si calorifer portprosop (Small).jpg (33.91 KiB) Vizualizat de 1721 ori

Avatar utilizator
 
Mesaje: 19
Membru din: Sâm Iul 08, 2017 5:00 pm

Re: Curs instalator

Mesaj de SGinelgr5 » Sâm Iul 08, 2017 5:08 pm

Mihai22 scrie:Buna ziua domnul profesor ,am o intrebare cand deschideti un curs de instalator ,sunt foarte interesat dar sa fie predat de dumneavoastra ,alt profesor nu ma intereseaza


Las la coada si eu un rand sper sa prind locul 28 :)

Avatar utilizator
 
Mesaje: 10
Membru din: Dum Iul 09, 2017 10:50 pm

Re: Curs instalator

Mesaj de VDobre » Lun Iul 10, 2017 12:47 am

Sabin scrie:Domnul inginer sunt foarte foarte foarte interesat de tot ce predati ,obligat vin si la cursul de instalator vreau sa inteleg cum trebuie sa aleg niste conducte care duc sa zicem 2 bai si o bucatarie nu sa pun un pexal vai steaua lui care nu duce mare lucru

Dupa Sabin este randul meu ,ma bate gandul sa fac si cursul de instalator ,dar predat de dvs deoarece aveti rabdare s incet incet ne lamuriti

Avatar utilizator
 
Mesaje: 14
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:33 am

Re: Curs instalator

Mesaj de Gelugr12 » Joi Iul 13, 2017 12:36 pm

Rezerv un loc impreuna cu Paul vrem sa facem tot cu dumneavoastra cursul de instalator ,nu ne trebuie alt profesor

 
Mesaje: 13
Membru din: Mie Iul 19, 2017 1:31 pm

Re: Curs instalator

Mesaj de Mishu » Mie Iul 19, 2017 2:14 pm

Domnul inginer daca il organizati nu uitati de mine ,chiar vreau sa invat carte si dvs faceti carte la greu

Avatar utilizator
 
Mesaje: 9
Membru din: Joi Iul 27, 2017 10:43 am

Re: Curs instalator

Mesaj de DiaconuVasile » Sâm Iul 29, 2017 1:48 am

Sper si eu sa prind un loc ,ma asez la coada la cursul de instalator

Avatar utilizator
 
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Iul 29, 2017 2:10 pm

Re: Curs instalator

Mesaj de **Mihai** » Sâm Iul 29, 2017 2:36 pm

Parca ma bate si pe mine gandul sa il fac sper sa ramana locuri in grupa

Avatar utilizator
 
Mesaje: 515
Membru din: Lun Mai 08, 2017 12:11 pm

Re: Curs instalator

Mesaj de Organizator Cursuri » Sâm Iul 29, 2017 3:24 pm

Sabin scrie:Domnul inginer sunt foarte foarte foarte interesat de tot ce predati ,obligat vin si la cursul de instalator vreau sa inteleg cum trebuie sa aleg niste conducte care duc sa zicem 2 bai si o bucatarie nu sa pun un pexal vai steaua lui care nu duce mare lucru

Eu ca organizator sunt total de acord ,sa vedem daca domnul inginer mai are timp sa il predea

Avatar utilizator
 
Mesaje: 13
Membru din: Sâm Aug 12, 2017 6:43 pm

Re: Curs instalator

Mesaj de SCornel33 » Sâm Aug 12, 2017 6:55 pm

Poate la anul ma bag si eu ca din toamna vreau sa incep doua cursuri simultan

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Practica Cursuri Instalatori video

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator