Acum este Dum Mai 05, 2024 5:19 pm

forum.cursuridecalificareacreditate.ro

Forum Tehnic : Frigotehnisti ,Instalatori ,Electricieni si Sisteme Fotovoltaice

Statie de pompare

Practica Cursuri Instalatori : Maistru instalator,Tehnician instalator ,instalator Foto
Avatar utilizator
 
Mesaje: 8
Membru din: Mar Mai 16, 2017 2:06 pm
Localitate: Buc

Re: Statie de pompare

Mesaj de Telu » Mar Mai 16, 2017 2:23 pm

Nitu gr 8 scrie:Domnul profesor normal ca avand atata experienta in executie am vazut ca ati coordonat montaj de chillere si ce sa mai zic FELICITARI PENTRU INTREAGA ACTIVITATE A DVS

Este o lucrare complexa din ce vad eu ,cand am fost cursant inainte sa aleg unde ma bag am intrebat cu ce profesor fac si am dat cautare pe net Domnul inginer are un CV impresionant ,am avut ce invata
toata stima

Avatar utilizator
 
Mesaje: 21
Membru din: Joi Mai 18, 2017 1:45 pm

Re: Statie de pompare

Mesaj de Toma » Joi Mai 18, 2017 2:40 pm

Domnul profesor or mai fi 100 ing in Romanaia capabili de asa ceva ,eu nu cred

Avatar utilizator
 
Mesaje: 10
Membru din: Vin Mai 19, 2017 1:33 pm

Re: Statie de pompare

Mesaj de Liviu gr 11 » Vin Mai 19, 2017 1:45 pm

Toma scrie:Domnul profesor or mai fi 100 ing in Romanaia capabili de asa ceva ,eu nu cred

La ce vad la mine la servici ma indoiesc

Avatar utilizator
 
Mesaje: 13
Membru din: Lun Mai 29, 2017 3:06 pm

Re: Statie de pompare

Mesaj de Savu3 » Lun Mai 29, 2017 3:15 pm

Domnul profesor sunteti unul din putinii ingineri care predau si au cv-ul pe net Seful meu v-ar angaja la tehnic cand vreti

Avatar utilizator
 
Mesaje: 32
Membru din: Dum Iun 18, 2017 10:54 am

Re: Statie de pompare

Mesaj de AntonMihai » Dum Iun 18, 2017 11:22 am

Daca profesorul meu a condus asa executie a unei instalatii complexe pai eu ce sa zic vin la cursul de instalator ,am profesorul ca model

Avatar utilizator
 
Mesaje: 21
Membru din: Dum Iun 18, 2017 4:32 pm

Re: Statie de pompare

Mesaj de Demisgr 7 » Dum Iun 18, 2017 4:53 pm

Ma uit cu placere la lucrarea condusa de dvs o stiu ca inainte sa va fiu elev am citit CV-ul gasit pe internet ,de la dumneavoastra am ce invata aveti un talent rar de a transmite informatii ,si cel mai prost om va poate pricepe daca vrea

Avatar utilizator
 
Mesaje: 23
Membru din: Mar Mai 30, 2017 10:36 pm

Re: Statie de pompare

Mesaj de Mitu23 » Mie Iun 28, 2017 1:12 am

Numai cand vad ce a realizat profesorul meu si este normal ca avand incredere in dvs o sa ma ajutati sa am si eu incredere in mine ,la acest capitol sunteti foarte bun ,predati sa inteleaga tot omul

Avatar utilizator
 
Mesaje: 13
Membru din: Mie Iun 28, 2017 10:56 pm

Re: Statie de pompare

Mesaj de Orlando » Mie Iun 28, 2017 11:25 pm

Nitu gr 8 scrie:Domnul profesor normal ca avand atata experienta in executie am vazut ca ati coordonat montaj de chillere si ce sa mai zic FELICITARI PENTRU INTREAGA ACTIVITATE A DVS

Domnul profesor ma alatur si eu colegilor mei vreau sa invat si eu cu dvs cursul de instalator ,daca dvs ati fost capabil sa coordonati asa ceva este o garantie pentru mine ca am de la cine invata

Avatar utilizator
 
Mesaje: 13
Membru din: Mar Apr 18, 2017 7:16 pm
Localitate: Pitesti

Re: Statie de pompare

Mesaj de ZicuB » Joi Iun 29, 2017 11:10 pm

Cum spuneau si colegii cand vad la ce lucrari ati participat este clar de la cine am de invatat si ce am de invatat ,in sfarsit sper si eu sa am bafta sa prind un loc

Avatar utilizator
 
Mesaje: 10
Membru din: Mie Mai 17, 2017 4:16 am

Re: Statie de pompare

Mesaj de CaryService » Vin Iun 30, 2017 12:40 pm

Daca profesorul a putut coordona asa lucrare este normal ca au de la cine invata elevii Felicitari domnul inginer se vede Scoala Romaneasca

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Practica Cursuri Instalatori Albume foto Practica

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator