Acum este Sâm Apr 20, 2024 9:47 am

forum.cursuridecalificareacreditate.ro

Forum Tehnic : Frigotehnisti ,Instalatori ,Electricieni si Sisteme Fotovoltaice

Cand incepeti un curs nou de instalator

Aici cursanti pot expune ce nelamuri sau intrebari au legate de cursul de Instalatii :Maistru instalator,Tehnician instalator ,instalator
Avatar utilizator
 
Mesaje: 10
Membru din: Vin Noi 10, 2017 12:00 pm
Localitate: Bucuresti

Cand incepeti un curs nou de instalator

Mesaj de Relu* » Vin Noi 10, 2017 12:58 pm

Sunt interesat sa invat si aceasta meserie dar vreau numai la clasa domnului ing Olteanu Mircea

Avatar utilizator
 
Mesaje: 515
Membru din: Lun Mai 08, 2017 12:11 pm

Re: Cand incepeti un curs nou de instalator

Mesaj de Organizator Cursuri » Dum Noi 12, 2017 4:59 pm

Relu* scrie:Sunt interesat sa invat si aceasta meserie dar vreau numai la clasa domnului ing Olteanu Mircea

Data cea mai probabila este 2018 septembrie , va fi un curs foarte buine structurat

Avatar utilizator
 
Mesaje: 5
Membru din: Lun Noi 20, 2017 6:04 am

Re: Cand incepeti un curs nou de instalator

Mesaj de Marcel » Lun Noi 20, 2017 6:23 am

Sunt de la grupa 13 frig. - cursantul din Vaslui - ma interesează ca dupa finalizarea cursului de frig sa mai înscriu si la cel de instalator. Am înțeles că va incepe ia toamna lui 2018. Va mulțumesc.

Avatar utilizator
 
Mesaje: 11
Membru din: Joi Noi 23, 2017 11:36 am
Localitate: Tunari

Re: Cand incepeti un curs nou de instalator

Mesaj de Ret » Joi Noi 23, 2017 11:43 am

Relu* scrie:Sunt interesat sa invat si aceasta meserie dar vreau numai la clasa domnului ing Olteanu Mircea

sunt si eu interesat de acest curs i-am inteles utilitatea la anul vreau sa fiu elev , tot cu domnul ing Olteanu

Avatar utilizator
 
Mesaje: 11
Membru din: Vin Noi 24, 2017 11:11 pm
Localitate: Letea

Re: Cand incepeti un curs nou de instalator

Mesaj de Tedy » Vin Noi 24, 2017 11:35 pm

Sunt cursant la electricieni gr 9 , va rugam sa ne anuntati cand incepeti cursul de instalator , il fac dar numai cu domnul inginer Olteanu Mircea

Avatar utilizator
 
Mesaje: 14
Membru din: Lun Noi 27, 2017 1:31 pm

Re: Cand incepeti un curs nou de instalator

Mesaj de Levi » Lun Noi 27, 2017 2:22 pm

si pe mine ma framanta cursul de instalator daca este in toamna 2018 ma bag si eu

Avatar utilizator
 
Mesaje: 19
Membru din: Lun Noi 27, 2017 3:10 pm
Localitate: Sinesti

Re: Cand incepeti un curs nou de instalator

Mesaj de Radu_S » Lun Noi 27, 2017 3:57 pm

Daca il preda domnul inginer Olteanu sunt ca si inscris ,chiar as vrea sa fac pentru mine cursul de instalator sanitare si incalziri si canalizare

Avatar utilizator
 
Mesaje: 14
Membru din: Lun Noi 27, 2017 5:03 pm
Localitate: balta alba Buc

Re: Cand incepeti un curs nou de instalator

Mesaj de GaneaGeorge » Lun Noi 27, 2017 5:09 pm

Cred ca ma asez si eu la coada sa prind un loc daca este dau avans depun acte , am fost elevul domnului inginer Olteanu in urma cu 4 ani la frig

Avatar utilizator
 
Mesaje: 515
Membru din: Lun Mai 08, 2017 12:11 pm

Re: Cand incepeti un curs nou de instalator

Mesaj de Organizator Cursuri » Mie Noi 29, 2017 3:45 pm

GaneaGeorge scrie:Cred ca ma asez si eu la coada sa prind un loc daca este dau avans depun acte , am fost elevul domnului inginer Olteanu in urma cu 4 ani la frig

Domnul inginer Olteanu lucreaza intens la suportul de curs am inteles ca va depasi 500 pagini va fi cel mai complex din piata

Avatar utilizator
 
Mesaje: 12
Membru din: Joi Noi 30, 2017 11:36 pm
Localitate: tarteni

Re: Cand incepeti un curs nou de instalator

Mesaj de Dede » Vin Dec 01, 2017 12:21 am

iuliana SC MIPP scrie:
GaneaGeorge scrie:Cred ca ma asez si eu la coada sa prind un loc daca este dau avans depun acte , am fost elevul domnului inginer Olteanu in urma cu 4 ani la frig

Domnul inginer Olteanu lucreaza intens la suportul de curs am inteles ca va depasi 500 pagini va fi cel mai complex din piata

Sa nu uite domnul inginer de fostii cursanti am inteles ca avem prioritate la cursul de instalator ,alt profesor nu ma intereseaza

Următorul

Înapoi la Intrebari, Nelamuriri, Sugestii legate de cursurile de Instalator

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator