Acum este Vin Mar 29, 2024 2:55 pm

forum.cursuridecalificareacreditate.ro

Forum Tehnic : Frigotehnisti ,Instalatori ,Electricieni si Sisteme Fotovoltaice

Manualul Frigotehnistului

Clipuri Video Cursuri Frigotehnisti pe teren la diferite Societati
Avatar utilizator
 
Mesaje: 593
Membru din: Dum Feb 23, 2014 8:51 am
Localitate: Bucuresti

Re: Manualul Frigotehnistului

Mesaj de Ing. Olteanu Mircea » Mar Mai 09, 2017 1:00 pm

Gaby 21 scrie:
N. George Andi scrie:Buna Seara , as vrea sa achizitionez manualele de frigotehnist si electrician ( nu conteaza pdf sau tiparit dar sa fie original scris de Domn Profesor..) la pret ne intelegem noi.

Sunt din Caras Severin si nu ma pot muta in Bucuresti sa fac cursul , dar practica o sa o fac cu un prieten la Timisoara la vara pana atunci vreau sa invat.

Va multumesc si va urez Paste Fericit !


Doresc si eu cele doua manuale

Manualele sunt editate doar pentru cursantii mei nu au fost puse la vanzare ,poate peste 2-3 ani cand le finalizez
Lector Inginer Olteanu Mircea
Formator si Indrumator Cursuri de Calificare Frigotehnisti,Instalatori si Electricieni
http://www.cursuridecalificareacreditate.ro
http://www.cursurifrigotehnisti.ro/

 
Mesaje: 11
Membru din: Mie Mai 10, 2017 1:08 pm

Re: Manualul Frigotehnistului

Mesaj de Dinu gr 3 » Mie Mai 10, 2017 1:13 pm

Am ramas fara manual sunt terminat mai mergeam la lucrari si dadeam de niste agarici de frigotehnisti ,ca sa ii lecuiesc luam manualul din masina si ii puneam cu botul pe laba Acum am ramas fara el mai bine firau statia de sudura

Avatar utilizator
 
Mesaje: 21
Membru din: Joi Mai 18, 2017 1:45 pm

Re: Manualul Frigotehnistului

Mesaj de Toma » Joi Mai 18, 2017 1:47 pm

Dinu gr 3 scrie:Am ramas fara manual sunt terminat mai mergeam la lucrari si dadeam de niste agarici de frigotehnisti ,ca sa ii lecuiesc luam manualul din masina si ii puneam cu botul pe laba Acum am ramas fara el mai bine firau statia de sudura


Am patit la fel si am vrut sa iau unul dupa olx 150 lei cerea dadeam banul dar l-a dat netrebnicul ,auzi primul venit primul servit ,

 
Mesaje: 9
Membru din: Mar Iun 13, 2017 11:04 pm

Re: Manualul Frigotehnistului

Mesaj de IstrateM » Mar Iun 13, 2017 11:24 pm

Dinu gr 3 scrie:Am ramas fara manual sunt terminat mai mergeam la lucrari si dadeam de niste agarici de frigotehnisti ,ca sa ii lecuiesc luam manualul din masina si ii puneam cu botul pe laba Acum am ramas fara el mai bine firau statia de sudura

Am patit la fel si fluier a paguba domnul inginer macar pentru fostii cursanti sa faceti o exceptie ,mai uitam una alta dar avem manualul si ne amintim acum ce sa zic ia de unde nu-i ca m-au lasat fara el cei de la concurenta niste ratati care au facut cursul de montatori ac-uri

Avatar utilizator
 
Mesaje: 21
Membru din: Dum Iun 18, 2017 4:32 pm

Re: Manualul Frigotehnistului

Mesaj de Demisgr 7 » Dum Iun 18, 2017 4:41 pm

Am si eu colegi de munca care ma tot roaga sa le dau manualul nici nu ma gandesc ca ma lasa fara el si altul ia de unde nu-i

Avatar utilizator
 
Mesaje: 16
Membru din: Lun Iun 26, 2017 10:53 pm

Re: Manualul Frigotehnistului

Mesaj de Pavel » Lun Iun 26, 2017 10:58 pm

Este unul dintre cele mai cautate Manuale de frig ,gasisem pe olx unul dar cand am sunat se vanduse cam jepkari 200 lei sa ceara pe el

Anterior

Înapoi la Practica Cursuri Frigotehnisti video

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator