Acum este Dum Apr 28, 2024 3:33 pm

forum.cursuridecalificareacreditate.ro

Forum Tehnic : Frigotehnisti ,Instalatori ,Electricieni si Sisteme Fotovoltaice

Curs electrician constructor - COD N.C. 7137.2.1

Clipuri Video si Albume Foto Cursuri Electricieni pe teren la diferite Societati
 
Mesaje: 17
Membru din: Lun Ian 02, 2023 12:08 am

Re: Curs electrician constructor - COD N.C. 7137.2.1

Mesaj de DumitrescuLiviu » Lun Ian 02, 2023 2:17 pm

Am vazut pe la alte firme doar aceste randuri care sunt chipurile niste competente .Nu as invata la alt profesor nici cu forta .Aici am clar ce invat ,nu o panarama de suport de curs de 70-100 pagini .Niste vechituri vai de steaua lor
Mi-a placut cand am dat cu ochii de Manual la Targul Gaudeamus 2022 ,L-am tinut in mana si rasfoit ,dar cartea era rezervata O iau cand incep scoala .
Fişiere ataşate
targ 2022 Gaudeamus.jpg
targ 2022 Gaudeamus. prin rafturi
targ 2022 Gaudeamus.jpg (156.81 KiB) Vizualizat de 1674 ori

 
Mesaje: 10
Membru din: Mie Ian 18, 2023 4:12 pm

Re: Curs electrician constructor - COD N.C. 7137.2.1

Mesaj de Daniel96 » Vin Ian 20, 2023 3:10 pm

DumitrescuLiviu scrie:Am vazut pe la alte firme doar aceste randuri care sunt chipurile niste competente .Nu as invata la alt profesor nici cu forta .Aici am clar ce invat ,nu o panarama de suport de curs de 70-100 pagini .Niste vechituri vai de steaua lor
Mi-a placut cand am dat cu ochii de Manual la Targul Gaudeamus 2022 ,L-am tinut in mana si rasfoit ,dar cartea era rezervata O iau cand incep scoala .

Faci o panarama de curs online sunt patit ,iese un ghiveci
Fişiere ataşate
Suport de curs oficial la electricieni o mistocareala.jpg
Suport de curs oficial la electricieni o mistocareala
Suport de curs oficial la electricieni o mistocareala.jpg (185.98 KiB) Vizualizat de 111 ori
Suport curs oficial.jpg
Suportul de curs oficial
Suport curs oficial.jpg (392.23 KiB) Vizualizat de 111 ori

 
Mesaje: 8
Membru din: Dum Feb 13, 2022 10:35 am

Re: Curs electrician constructor - COD N.C. 7137.2.1

Mesaj de nmgaby21 » Dum Apr 23, 2023 6:12 pm

GaleriuNelu scrie:
Niculaie Florin scrie:
OlogeanuNicu scrie:Nu are cum sa acopere aceste competente ce am invatat noi la scoala ,Sunt praf competentele nu alta . Aveau dreptate la Tv cand scriau pe breaking news ca a mai luat foc un Spital de la instalatia electrica


Suportul oficial :
O prostituție didactică adoptată la nivel guvernamental de niște otrepe demne de milă. Dacă ni s-ar preda după acest gunoi de "manual", am ajunge niște terminați refuzați de soartă, ca niște academicieni ca ăia de pe ytube ce te învață cum să dai foc la clădiri prin instalații făcute cu încălcarea legilor în vigoare în domeniu.




Daca ne preda domnul ing Olteanu , dupa aceste competente ,eram o grupa de terminati si ne plangeam de mila pe facebook ,unde sunt in vizuina lor ,grupurile de electricieni .Daca fac o poza cu manualul ii plangeti de mila .Au venit colegi de munca sa il imprumute nu le-am dat acces le-am zis nevasta si manualul nu se imprumuta .Il faceau pierdut si eu de unde sa iau altul ?

Au dreptate colegii aici au toata pospaiala de formule nu tu simboluri nimiiiiccccc
Fişiere ataşate
Suport de curs oficial la electricieni o toata bruma de formule.jpg
Suport de curs oficial la electricieni o toata bruma de formule.
Suport de curs oficial la electricieni o toata bruma de formule.jpg (185.98 KiB) Vizualizat de 111 ori

 
Mesaje: 16
Membru din: Joi Iun 22, 2023 10:46 pm

Re: Curs electrician constructor - COD N.C. 7137.2.1

Mesaj de CondeaVasile » Joi Iun 22, 2023 10:58 pm

nmgaby21 scrie:O prostituție didactică adoptată la nivel guvernamental de niște otrepe demne de milă. Dacă ni s-ar preda după acest gunoi de "manual", am ajunge niște terminați refuzați de soartă, ca niște academicieni ca ăia de pe ytube ce te învață cum să dai foc la clădiri prin instalații făcute cu încălcarea legilor în vigoare în domeniu.


Colega ai dreptate Am fost la Salonul international de carte .Pun 2 carti adevarate
Fişiere ataşate
20230528_184922.jpg
uite ceva adevarat
20230528_184922.jpg (203.63 KiB) Vizualizat de 296 ori

 
Mesaje: 11
Membru din: Mie Iul 12, 2023 10:37 am

Re: Curs electrician constructor - COD N.C. 7137.2.1

Mesaj de CorescuIon » Mie Iul 12, 2023 10:42 am

CondeaVasile scrie:
nmgaby21 scrie:O prostituție didactică adoptată la nivel guvernamental de niște otrepe demne de milă. Dacă ni s-ar preda după acest gunoi de "manual", am ajunge niște terminați refuzați de soartă, ca niște academicieni ca ăia de pe ytube ce te învață cum să dai foc la clădiri prin instalații făcute cu încălcarea legilor în vigoare în domeniu.


Am facut un nenoroit de curs dupa acea carte ,bani dati de pomana .

Anterior

Înapoi la Practica Cursuri electricieni video si foto

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator