Acum este Joi Mar 28, 2024 11:08 am

forum.cursuridecalificareacreditate.ro

Forum Tehnic : Frigotehnisti ,Instalatori ,Electricieni si Sisteme Fotovoltaice

Conditii desfasurare cursuri

Aici cursanti pot expune ce nelamuri sau intrebari au legat de cursul Electricieni
Avatar utilizator
 
Mesaje: 14
Membru din: Dum Mai 21, 2017 3:33 pm

Re: Conditii desfasurare cursuri

Mesaj de Stancu V » Dum Mai 21, 2017 3:41 pm

Liviu gr 11 scrie:
Toma scrie:Pe primul plan conteaza ce inveti si cine te invata pe planul 30 conteaza locuri de parcare si ce o mai fi Nici la facultate nu mai sterge profesorul tabla de 10 ori pe curs ca dvs


Exact

Si in gara de nord in sala de asteptare sau pe un peron daca preda domnul profesor si acolo as merge ca invat ceva Nu conditiile conteaza conteaza inginerul din fata ta el te invata

Avatar utilizator
 
Mesaje: 32
Membru din: Dum Iun 18, 2017 10:54 am

Re: Conditii desfasurare cursuri

Mesaj de AntonMihai » Dum Iun 18, 2017 12:21 pm

Domnul inginer conditiile de desfasurare a cursului sunt ok dar daca ma intreaba pe mine daca vreau sa fac scoala cu dvs in parc sau pe strada ,eu va aleg pe dvs ca am ce invatat ,daca o iau pe bune dvs aveti cursurile cu grupele pline ,am un coleg care a facut electricienii in prima vara si mi-a povestit ca era omor in sala veneau fosti cursanti de la frig care facusera electricienii la niste firme dubioase si nu au priceput nimic ,erau prezenti la dvs in sala sa invete si nu plateau nimic Felicitari domnul inginer ca ii ajutati pe toti

Avatar utilizator
 
Mesaje: 515
Membru din: Lun Mai 08, 2017 12:11 pm

Re: Conditii desfasurare cursuri

Mesaj de Organizator Cursuri » Sâm Sep 23, 2017 5:49 pm

AntonMihai scrie:Domnul inginer conditiile de desfasurare a cursului sunt ok dar daca ma intreaba pe mine daca vreau sa fac scoala cu dvs in parc sau pe strada ,eu va aleg pe dvs ca am ce invatat ,daca o iau pe bune dvs aveti cursurile cu grupele pline ,am un coleg care a facut electricienii in prima vara si mi-a povestit ca era omor in sala veneau fosti cursanti de la frig care facusera electricienii la niste firme dubioase si nu au priceput nimic ,erau prezenti la dvs in sala sa invete si nu plateau nimic Felicitari domnul inginer ca ii ajutati pe toti


Este adevarat cursurile se tin minim 3 zile pe saptamana ,domnul profesor este un om foarte rabdator si explica sa inteleaga toti cursantii

Avatar utilizator
 
Mesaje: 11
Membru din: Joi Noi 09, 2017 11:37 pm

Re: Conditii desfasurare cursuri

Mesaj de Victorgr9 » Vin Noi 10, 2017 12:29 am

Un curs adevarat in adevaratul inteles al cuvantului , ma simt norocos ca am prins un loc in gr 9 Am un coleg de servici gasim si pentru el un loc ?

Avatar utilizator
 
Mesaje: 144
Membru din: Sâm Sep 02, 2017 8:57 pm
Localitate: Ciolpani

Re: Conditii desfasurare cursuri

Mesaj de Lascu » Sâm Ian 06, 2018 5:47 pm

AntonMihai scrie:Domnul inginer conditiile de desfasurare a cursului sunt ok dar daca ma intreaba pe mine daca vreau sa fac scoala cu dvs in parc sau pe strada ,eu va aleg pe dvs ca am ce invatat ,daca o iau pe bune dvs aveti cursurile cu grupele pline ,am un coleg care a facut electricienii in prima vara si mi-a povestit ca era omor in sala veneau fosti cursanti de la frig care facusera electricienii la niste firme dubioase si nu au priceput nimic ,erau prezenti la dvs in sala sa invete si nu plateau nimic Felicitari domnul inginer ca ii ajutati pe toti

Il găsești pe domnul profesor cu bicicleta in parc ,

Avatar utilizator
 
Mesaje: 19
Membru din: Dum Mar 25, 2018 11:10 am
Localitate: Voluntari

Re: Conditii desfasurare cursuri

Mesaj de Eugen34 » Dum Mar 25, 2018 12:01 pm

Conditiile sunt ok tabla chiar are 4 m ,consuma domnul inginer saptamanal o cutie cu markere desenand la tabla Daca gasesc o poza cu tabla plina de aplicatii o pun

Avatar utilizator
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Mai 06, 2018 7:42 pm

Re: Conditii desfasurare cursuri

Mesaj de Silviu43 » Dum Mai 06, 2018 7:50 pm

Eugen34 scrie:Conditiile sunt ok tabla chiar are 4 m ,consuma domnul inginer saptamanal o cutie cu markere desenand la tabla Daca gasesc o poza cu tabla plina de aplicatii o pun


trebuia specificat ca tabla o sterge domnul ing de 10 ori in 4 ore

Avatar utilizator
 
Mesaje: 78
Membru din: Vin Sep 08, 2017 10:04 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Conditii desfasurare cursuri

Mesaj de SorinBg » Dum Iun 10, 2018 7:30 pm

Condițiile sunt super recomand Profesorul se recomanda singur

Avatar utilizator
 
Mesaje: 40
Membru din: Sâm Iun 16, 2018 7:41 am
Localitate: Popesti

Re: Conditii desfasurare cursuri

Mesaj de Sabingr10 » Sâm Iun 16, 2018 12:53 pm

Profesorul merita toti banii si timpul alocat unui curs

Avatar utilizator
 
Mesaje: 515
Membru din: Lun Mai 08, 2017 12:11 pm

Re: Conditii desfasurare cursuri

Mesaj de Organizator Cursuri » Lun Iun 18, 2018 5:36 pm

SorinBg scrie:Condițiile sunt super recomand Profesorul se recomanda singur

Multumim pentru aprecieri

Anterior

Înapoi la Intrebari, Nelamuri, Sugestii legate de cursul de Electricieni

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori