Acum este Joi Mar 28, 2024 10:37 am

forum.cursuridecalificareacreditate.ro

Forum Tehnic : Frigotehnisti ,Instalatori ,Electricieni si Sisteme Fotovoltaice

Gr 8 Electricieni face istorie

Avatar utilizator
 
Mesaje: 11
Membru din: Mie Mai 09, 2018 7:36 pm
Localitate: sect 6

Re: Gr 8 Electricieni face istorie

Mesaj de SimionDumitru » Mie Mai 09, 2018 7:49 pm

Cristi este coleg de munca cu mine in gr 10 mai suntem doi din firma , deja toti ne calificam la dvs

Avatar utilizator
 
Mesaje: 515
Membru din: Lun Mai 08, 2017 12:11 pm

Re: Gr 8 Electricieni face istorie

Mesaj de Organizator Cursuri » Sâm Mai 12, 2018 7:19 pm

SimionDumitru scrie:Cristi este coleg de munca cu mine in gr 10 mai suntem doi din firma , deja toti ne calificam la dvs

Deja este o traditie sa calificam personalul de la firme , scoatem cei mai buni electricieni

 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Iun 19, 2018 2:06 am
Localitate: sect 3

Re: Gr 8 Electricieni face istorie

Mesaj de Zacharia » Mar Iun 19, 2018 2:07 am

Am la mine in firma suntem colegi eu cu Costel din gr 8 ,vad ca a ajuns vedeta pe internet .Facem mentenanta la cladiri de birouri ,meseria invatata ne ajuta Mai prin timpul liber sch un tablou electric ,mai tragem un circuit de lumina si 2 circuite de priza Fara batai de cap dupa program mai scot un salariu

Avatar utilizator
 
Mesaje: 21
Membru din: Dum Iun 24, 2018 5:49 pm
Localitate: Sect 6 Buc

Re: Gr 8 Electricieni face istorie

Mesaj de Cincu Paul » Dum Iun 24, 2018 5:59 pm

scot urgent banii de curs inlocuind 3 tablouri electrice cu 2 circuite unul de lumina si unul de priza inclus si un modul de sonerie de 12 lei ;)

Avatar utilizator
 
Mesaje: 515
Membru din: Lun Mai 08, 2017 12:11 pm

Re: Gr 8 Electricieni face istorie

Mesaj de Organizator Cursuri » Dum Iul 15, 2018 7:12 pm

Cincu Paul scrie:scot urgent banii de curs inlocuind 3 tablouri electrice cu 2 circuite unul de lumina si unul de priza inclus si un modul de sonerie de 12 lei ;)

avem un coeficient de reusita peste 80% la cursul de electrician

 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Sep 15, 2018 2:09 am
Localitate: Muteni

Re: Gr 8 Electricieni face istorie

Mesaj de DJimi » Sâm Sep 15, 2018 2:10 am

BogdanGanea scrie:
CiprianM scrie:Abia astept sa incep si eu cursul cu gr 10 , sa invatam si noi Am facut cu domnul ing Olteanu Frigul si numai daca nu vrei sa inveti nu inveti

Este bine sa mai dai din cand in cand un telefon sa nu te trezesti ca ramai pe drumuri , am colegi de la frig care sunt patiti

Acum revenind la gr 8 putin spus ca face istorie , am depasit ca vizualizari filmul de la politehnica , noi cu Alex +gr8 si filmul 6 ;) in 3 luni gr 8 a maturat cu ei asfaltul SUNTEM CEI MAI BUNI


Urmaresc de mult timp acest forum , din pacate nu stiu daca mai prind un loc in grupa Obligat doar la clasa domnuluiing Olteanu

Avatar utilizator
 
Mesaje: 515
Membru din: Lun Mai 08, 2017 12:11 pm

Re: Gr 8 Electricieni face istorie

Mesaj de Organizator Cursuri » Dum Sep 23, 2018 4:43 pm

DJimi scrie:
BogdanGanea scrie:
CiprianM scrie:Abia astept sa incep si eu cursul cu gr 10 , sa invatam si noi Am facut cu domnul ing Olteanu Frigul si numai daca nu vrei sa inveti nu inveti

Este bine sa mai dai din cand in cand un telefon sa nu te trezesti ca ramai pe drumuri , am colegi de la frig care sunt patiti

Acum revenind la gr 8 putin spus ca face istorie , am depasit ca vizualizari filmul de la politehnica , noi cu Alex +gr8 si filmul 6 ;) in 3 luni gr 8 a maturat cu ei asfaltul SUNTEM CEI MAI BUNI


Urmaresc de mult timp acest forum , din pacate nu stiu daca mai prind un loc in grupa Obligat doar la clasa domnuluiing Olteanu

toti vor la clasa domnului ing Olteanu era bine daca va inscriati din timp

 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Oct 05, 2018 2:05 am
Localitate: Rahova

Re: Gr 8 Electricieni face istorie

Mesaj de Klaudyu32 » Vin Oct 05, 2018 2:05 am

A fost cel mai bun curs la care am fost trimis
Partea de forta trifazati mi-a ajutat la greu

 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Feb 07, 2019 12:42 am
Localitate: Buc sect 1

Re: Gr 8 Electricieni face istorie

Mesaj de Sanducu_V » Joi Feb 07, 2019 12:42 am

Din martie am sa va fiu elev , nu am avut loc in grupa din sept 2018 ,La alta firma nu ma duc

 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Feb 12, 2019 9:09 pm
Localitate: Mitreni

Re: Gr 8 Electricieni face istorie

Mesaj de SimonP » Mar Feb 12, 2019 9:10 pm

Klaudyu32 scrie:A fost cel mai bun curs la care am fost trimis
Partea de forta trifazati mi-a ajutat la greu

Acum dupa circa un an ,mi+am dat seama ca este cel mai bun curs urmat de mine .

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Date legate de inscrieri, cursuri , sediu . Politica de Confidentialitate

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori